Atatürk Rozeti
 

Geçmişten günümüze en çok tercih edilen rozet modellerinden biri de Atatürk rozeti modelidir. Bu rozet özel kalıp gerektiren bir model olup, özel olarak üretilmektedir. Atatürk rozeti zamak metal ve gümüş malzemeden yapılabilmektedir. Özellikle zamak metal yapımında tercih edilmektedir. Damla etiket yöntemi ile üretilenleri bulunmaktadır. Özel mine boylar ile renklendirilmesi yapılır ve daha parlak görünmesi sağlanmaktadır. Yüksek ısılarda fırınlanan bu rozetler genellikle altın kaplama ya da zamak kaplama olmaktadır. Yakaya takılması için ise klipsli iğne kullanılmaktadır. Genellikle Türk bayrağı rozet yapımı ile aynı yapıma sahiptir.

Atatürk Rozeti Nerede Satılır?

Atatürk rozeti pek çok kişi tarafından tercih edilen bir rozet olup çok fazla talep görmektedir Bu yüzden üretici firmalarda çok sayıda üretim yapmaktadırlar.  Rozet satan diğer kurumlardan ya da üretici firmalardan rozet alımı yapabilirsiniz. Atatürk rozeti nerede satılır denildiğinde bu rozet çeşidini rahatlıkla tüm rozet satan yerlerde bulabilmeniz mümkündür. Atatürk rozeti geçmişten günümüze en çok tercih edilen rozet modellerindendir. Bu yüzden pek çok farklı kaplama ve modellerden oluşan çeşitleri ile kullanıcılara pek çok farklı seçenek sunulmaktadır. Atatürk rozetler genellikle Türk bayrakları ile birleştirilmiş modeller halinde de satışa sunulabilmektedir. Atatürk rozetleri özel olarak çok kaliteli işlemlerden geçirildiği için kullanım süresi olarak da kullanıcıya çok uzun yıllar hizmet vermektedir. Bu yüzden de Atatürk rozetlerin kaplamaların da zamak metal kullanılmaktadır. Genellikle de bu zamak kaplama Atatürk rozetleri tercih edilmektedir.

Atatürk Rozeti Fiyatları

Atatürk rozeti fiyatları diğer rozetlere göre özel kaplama ve üretim işlemlerine geçmektedir. Fakat çok fazla talep olduğundan dolayı modeline göre pek çok bütçeye uygun fiyatlarda satılmaktadır. Ücret olarak çok fazla ücretlere sahip değildir. Atatürk rozeti fiyatları rozet yapımında kullanılan metallere göre de farklılık göstermektedir. Özellikle gümüş ya da altın kaplama bir rozet alacaksanız diğer rozetlere oranla fiyatlarında bir artış olacaktır. Bu Atatürk rozetleri baskı yöntemi ile de üretilebilmektedir. Baskı yöntemi ile üretilen Atatürk rozetleri de diğer üretim yollarına göre üretilen rozetlerden fiyat olarak da dayanım olarak da daha farklıdır.

©Rozet İmalatı All Rights Reserved